PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 629
ocen
7,5 10 1 40629
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Uwaga!!! Od 13 czerwca 2016 tvp 1 ponownie emituje Drużynę A. Emisja zacznie się od 16 odcinka 3 sezonu, pamiętam, że w lutym 2015 wyemitowano 15 odcinek, więc jest to kontynuacja drugiej emisji serialu (pierwsza była w 2013). Co więcej będą również powtórki. Nie wiem jak wy, ale ja idę kupić nowy dysk do nagrywarki.

Hubert7671

Świetnie będzie co obejżeć bo Strażnik teksasu mi się znudził ja chciałbym żeby powtórzyli serial ,,Nowe przygody Supermana"

ocenił(a) serial na 10
Hubert7671

Czy ktoś byłby tak miły i napisał czy wszystkie odcinki od 13 czerwca do 30 czerwca 2016 r. zostały wyemitowane? Ze swojej strony mogę jedynie póki co napisać, iż 1 lipca nie wyemitowano odcinka o godzinie 11:00, bo leciała powtórka meczu Portugalii z Polską. Wyemitowano natomiast ten odcinek w nocy.

Ma ktoś może nagrania w plikach .ts tych odcinków? Po prostu przeoczyłem ich obecność w ramówce.

ocenił(a) serial na 9
v_12

Tak, wszystkie były emitowane do 30 czerwca, ale kurde też przeoczyłem 1 odcinek 1 lipca bo była powtórka meczu.

ocenił(a) serial na 10
Hubert7671

Jakby co to mam nagrany ten odcinek, jak leciała powtórka w nocy. Tylko że plik waży prawie 2 GB ;)

v_12

A nagrywaliście może odcinki "Drużyny A" w plikach .ts przed wznowieniem emisji? Jeśli tak, to z kanału HD czy SD? Poszukuję osoby, która ma nagrania 1-3 serii sprzed 13.06.2016 r. Mogę się ewentualnie czymś innym wymienić.

ocenił(a) serial na 10
Lokman

Ja chyba nagrywałem. Muszę sprawdzić, chyba mam to gdzieś zarchiwizowane. Rzecz jasna pliki .ts w HD.

v_12

Napisz proszę czy nagrywałeś podczas pierwszej emisji (18.11.2013 - 2.06.2014), czy podczas drugiej emisji, która zaczęła się 22.10.2014 i teraz jest kontynuowana. Źródło sygnału to DVB-T? Jakie sezony masz nagrane i czy wszystkie odcinki skompletowałeś? Dzięki za info.
P.S. Ja od 13.06.2016 mam nagrane wszystkie odcinki (w SD i HD), także mogę poratować, jak przegapiłeś któryś. Wcześniej nagrywałem tylko w SD z uwagi na format 4:3 i czarne pasy po bokach.

ocenił(a) serial na 10
Lokman

Pierwszą emisję, by poczuć klimat retro, nagrywałem na VHS. Ale po czasie zorientowałem się, że nagrywając w LP jakość nagrania jest słaba. ;) Drugą emisję nagrywałem już na PVR z dekodera w jakości HD, tylko gdzieś to zarchiwizowałem. Jak znajdę, to dam znać i się jakoś wymienimy plikami. Potrzebuję pliki od 13.06.2016 do końca czerwca.

v_12

OK, zatem czekam. Mam wszystkie pliki .ts z nagraniami od 13.06.16. Pliki są bez błędów i jeszcze nie obrobione. Jak znajdziesz swoje nagrania, to najlepiej podaj e-mail. Wtedy będziemy już korespondować drogą e-mail.

ocenił(a) serial na 10
Lokman

Ok dokopałem się do moich archiwów. Mam niemalże wszystkie odcinki emitowane od 22.10.2014 r. Brakuje mi jedynie odcinka 14 z pierwszego sezonu i odcinka 9 sezonu 3. Pozostałe odcinki posiadam.

Mam też jakimś cudem nagrane 4 odcinki z pierwszej emisji: 16.04.2014, 17.04.2014, 27.05.2014 i 3.06.2014 (ostatni odcinek).

Chętnie wymienię na brakujące. ;)

v_12

Wyślij mi na PW e-mail do siebie. Ja niestety mam zablokowaną możliwość wysyłania PW z powodu braku punktów. Chyba najlepiej będzie wymienić się drogą e-mail.

ocenił(a) serial na 10
Lokman

Też nie mogę wysyłać wiadomości. Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy na mojej stronie riversedge.pl

v_12

Uwaga! Taka sama sytuacja jak z tym meczem będzie w poniedziałek 11 lipca. O 11:00 nie będzie odcinka z powodu powtórki finału i ceremonii zamknięcia, a jego emisja będzie tylko w nocy (będzie to odcinek 11 serii IV). Natomiast we wtorek 12 lipca i piątek 22 lipca także nie będzie emisji o 11:00 (będzie wtedy wyjątkowo powtórka "Wspaniałego stulecia: Sułtanki Kosem"), ale emisji nocnej nie będzie.

Z powodu transmisji Światowych Dni Młodzieży odcinków nie będzie też 28 i 29 lipca, a z powodu Olimpiady zanosi się przerwa dwutygodniowa od 8 do 19 sierpnia. Mimo wszystko z wszystkimi odcinkami powinni się wyrobić do końca sierpnia.

durczog

Niestety nie wyrobią się do końca sierpnia, jak będzie przerwa na czas Igrzysk Olimpijskich. Policzyłem i zabraknie 2 dni do wyemitowania 12 i 13 odcinka V serii. Zatem albo wcisną kilka odcinków podczas Olimpiady, albo te 2 ostatnie odcinki nadadzą 1 i 2 września.
P.S. Nagrywałeś może "Drużynę A" w plikach .ts podczas pierwszej emisji?

Lokman

Nie, nie nagrywałem. A emisję skończą na pewno. Może faktycznie zajdzie na wrzesień albo wcisną kiedyś za Blondynkę, albo puszczą w nocy.

durczog

Przejrzałem wpisy i niektóre osoby nagrywały, ale z TVP 1 HD. Ja natomiast przede wszystkim szukam osoby, która nagrywała "Drużynę A" z TVP 1 SD. W jednym odcinku 3 serii trafił mi się błąd w nagraniu. Ten odcinek chętnie bym wymienił. Wersję SD preferuję z uwagi, że "Drużyna A" nadawana jest w formacie 4:3, a nie 16:9. Co prawda teraz nagrywam równolegle także w HD, ale brakuje mi 1 i 2 serii, a także 15 odcinków 3 serii w HD.
Oczywiście masz rację, że emisję na pewno skończą. Podobno licencję mają do końca 2016 r. Więcej emisji "Drużyny A" na pewno w TVP już nie będzie. A szkoda, bo mogliby jeszcze puścić na TVP 2, albo na TVP Seriale.

Lokman

"Drużyna A" zakończy się najprawdopodobniej 26 sierpnia, ponieważ jesienna ramówka ma się zacząć od 29 sierpnia. W związku z tym "Drużyna A" będzie w środy od 27 lipca emitowana po dwa odcinki - o 9:55 i 10:55. Ale to i tak za mało, by się wyrobić do 26 sierpnia. Niewykluczone, że w przypadku wypadania seriali cotygodniowych w ich pasmo powtórkowe o 9:55 nie będzie jak dotychczas dawany drugi odcinek "Blondynki", tylko właśnie dodatkowy odcinek "Drużyny A", ale już pewnie bez nocnej powtórki. Po prostu trzeba to stale pilnować. Postaram się pisać takie informacje w tym temacie jak coś będę wiedzieć.

durczog

"Drużyna A" będzie emitowana do 31 sierpnia, a więc do ostatniego odcinka.

durczog

Tymczasem odcinek w poniedziałek 11 lipca o 11:00 znowu widnieje w ramówce, ale puszczą go pewnie tylko w sytuacji jeśli w finale nie będzie dogrywki lub karnych.

ocenił(a) serial na 10
durczog

Mnie irytuje kilka kwestii związanych z emisją Drużyny A na TVP1
- nieregularne godziny codziennej emisji
- rozbieżność między EPG a programem w telegazecie (np. dziś wg EPG odcinek powinien wystartować o 11:00 a wystartował przed tą godziną - wg telegazety powinien o 10:55)
- zasypywanie reklamami nawet w nocy co powoduje brak punktualności w emisji - czemu tylko Wiadomości nie są emitowane z opóźnieniem?
- sporadyczne braki emisji powtórkowych no i niewiadoma w kwestii tego, czy przypadkiem emisja poranna nie zostanie wycięta z ramówki np. przez przedłużony mecz ;)
- nakładanie paska informacyjnego w emisji porannej.

ocenił(a) serial na 9
v_12

Szukam osoby, która ma nagrane odcinki z TVP:
w HD to są odcinki 5 i 6 (The Road to Hope i The Heart of Rock N' Roll)
oraz 1 w SD (The Road to Hope)

Mogę się wymienić za odcinki MacGyver'a, Magnum'a, czy Columbo z telewizji.
Jak ktoś jest zainteresowany to niech napisze wiadomość na mojego chomika, mój nick hubert.spluwa

Hubert7671

A masz może nagrane wcześniejsze serie (1-3) "Drużyny A" z TVP 1 SD i TVP 1 HD? Jeśli tak, to chętnie się wymienię. Najbardziej zależy mi na 8 odcinku 3 serii (SD).

ocenił(a) serial na 9
Lokman

Niestety nie mam, ale na chomik uj powinny gdzieś być

Hubert7671

No i dzisiaj znowu nie ma a w programie tv nie ma meczu tvp lecibw kulki .

Hubert7671

@Hubert7671: Nie korzystam z chomika, a dasz radę załatwić ten odcinek (oczywiście z TVP 1 SD, nie rip z DVD)? Nagrywasz teraz "Drużynę A" z TVP 1 SD/ TVP 1 HD? Odezwij się pod koniec emisji, to ewentualnie wymienimy się na coś (możliwe że wypadnie mi jakiś odcinek przez konserwację nadajnika DVB-T).

@Ruben_fw: Dzisiaj nie ma "Drużyny A", bo powtórka "Sułtanki Kosem" niestety ważniejsza. Wydaje mi się, że oni emitują tą "Drużynę A" już tylko z przymusu (być może licencja nakazywała 2 emisje). A dzisiejszej nocy odcinek 11 wyemitowano z napisem "premiera" pod logo. Ktoś tam chyba nieprzytomny był.

ocenił(a) serial na 9
Lokman

Nie ma tego odcinka na chomik uj niestety. Nagrywam teraz odcinki dzień w dzień.

Hubert7671

A z jakiego źródła nagrywasz? W moim przypadku:
a) TVP 1 SD - satelita
b) TVP 1 HD - DVB-T.

ocenił(a) serial na 9
Lokman

Z kablówki (DVB-C) zarówno w HD jak i SD, a obrabiam w Avidemux 64-bit i zapisuję wszystko w ts w kopii strumienia

Hubert7671

Szkoda, że nie mogę wysłać PW (brak uprawnień). Podaj może swojego e-maila, to pogadamy i wymienimy się plikami tą drogą.
Ja jeszcze swoich plików nie obrabiałem, ale chyba skorzystam z VideoReDo.
W sumie też mam możliwość nagrywania w .ts z kabla (UPC), ale tam bitrate TVP 1 HD jest bardzo wysoki (dobija nawet do 15 Mbps), tak więc odpuściłem, bo pliki byłyby bardzo duże.
Z jakiej kablówki korzystasz? Ich dekodery nie szyfrują nagrań, czy masz własny dekoder DVB-C + karta/moduł CI? Ciekawe czy biorą u Was sygnał TVP 1 SD z satelity czy światłowodem. Można to poznać po ścieżkach audio. U nas jak jeszcze był dostępny TVP 1 SD w UPC, to przekaz miał ścieżkę audio MPEG i AC3. Natomiast na satelicie w przekazie TVP 1 SD są 2 ścieżki MPEG.

Hubert7671

Uwaga! Jutro z powodu transmisji pogrzebu arcybiskupa Zygmunta Zimowskiego wypada "Drużyna A" i zostanie wyemitowana tylko w nocy o 3:55. Przypominam, że odcinka nie będzie także w ten piątek 22 lipca (powtórki w nocy także nie będzie), a w przyszłą i kolejną środę (27 lipca i 3 sierpnia) wyemitowane zostaną dwa odcinki jeden po drugim - o 9:55 i 10:55. Podobna sytuacja z podwójną emisją w tych godzinach będzie także 23 i 24 sierpnia. Przerwa w emisji serialu z powodu olimpiady od 8 do 22 sierpnia.

durczog

W piątek 5 sierpnia z powodu transmisji pogrzebu kardynała Franciszka Macharskiego planowy odcinek zostanie wyemitowany o 9:30 (zamiast o 11:00), Powtórka nocna tego dnia nie jest planowana.

Hubert7671

Wg programu Fw Drużyna a będzie dopiero 23.08

ocenił(a) serial na 10
Hubert7671

Wolałem jak kiedyś leciało na Polsacie o normalnej porze a nie rano i lepszy lektor a mi się udało kupić wszystkie odcinki serialu. Uwielbiam ten serial :)

ocenił(a) serial na 9
ColeTurner_2

Idealny serial dla dzieciaka mało przemocy pomysłowy i niosący pozytywne przesłanie. Bardzo go lubiłem.

ocenił(a) serial na 10
ColeTurner_2

Lektorzy z Polsatu i Polonii 1 byli najlepsi. Przede wszystkim całkiem dobrze była przetłumaczona czołówka. Jak zacząłem kupować emisję na DVD to byłem zawiedziony zarówno tłumaczeniem, jak i jakością obrazu.

ocenił(a) serial na 10
v_12

To prawda ja mam cało kolekcje Drużyny A na DVD jak i Nieustraszonego i lektor mógłby byc lepszy

Hubert7671

Teraz na tv 4 o 18 pn-pt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones